Celé Česko čte dětem

Celé Česko čte dětemNaše mateřinka je zapojena do projektu "Celé Česko čte dětem". Přirozenou formou tak podporujeme lásku ke knihám a rozvíjíme předčtenářskou gramotnost.

Recyklohraní

RecyklohraníNaše pilné "Včeličky" jsou zapojeny do projektu týkající se recyklování a ochrany přírody.

Fíha Dýha

Fíha DýhaNaše pilné Včeličky se zapojily do celorepublikového projektu Fíha Dýha, který vznikl na podporu povědomí o kvalitě přírodních materiálů. Pravidelně obdrží plné krabice vzorků nejrůznějších dýh za cenu dopravného. Mohou tak vyzkoušet práci z netradičního přírodního materiálu jakým dýha bezesporu je.

Se Sokolem do života

Se Sokolem do životaNaše Včeličky z mateřinky se rozhodly své zdraví podpořit zdravým pohybem a zapojily se do projektu Se Sokolem do života. Pomáhat jim bude kamarád Sokolík Pepík a ostatní zvířátka, se kterými se během celého roku naučí spoustu pohybových dovedností, utuží svoje zdraví a posílí svaly. Nemoce u nás nemají šanci!!!!

Národní plán obnovy pro školy

3.1 Inovace ve vzdělávání

Díky Národnímu plánu obnovy pro školy jsme
do naší MŠ zakoupili tři tablety,
které  slouží a budou sloužit ve vzdělávání Včeliček.
Naučíme se:
1. Jak lze digitální techniku efektivně využívat.
2. Proč u ní netrávit hodiny a hodiny času.
3. Spolupracovat.
4. Komunikovat.
5. Být trpěliví.

Děkujeme!!!

Mateřská škola Záchlumí, okres Tachov, příspěvková organizace
Záchlumí č.p. 1
34901 Stříbro

Mateřská škola : +420 374 622 746 /+420 773 826 911

Email: materinkazachlumi@zachlumi.cz

Školní jídelna: +420 773 826 911

Ředitelka školy : Veronika Zíková

datová schránka: dx7a3yr

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek.
Publicita

Created by © 2022 - 2024ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign